ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *
کد امنیتی *

برنامه پرورش اومن و سیدنی

?نسل C2 یکی دیگر از سری برنامه های پرورش علمی و منحصر بفرد کنل کاسپین در ایران است.

ترکیبی که در آن اومن کاسپین Omen von Caspian و سیدنی کاسپین Sydney von Caspian نقش والدین را بر عهده دارند. در ابتدا ما فارغ از تمام مسائل علمی و بررسی ها برنامه پرورش کازیمیر و تانیانا را در آلمان استارت زدیم که زایمان تانیانا در ایران انجام شد و لایکن متتخب ما از این برنامه پرورشی شد. و البته این آخرین از نسل از کازیمیر اسطوره بود. و در گام بعدی برنامه پرورش دارسی فالواوولگی با پرادا در کسور صربستان استارت خود و زایمان را در ایران انجام داد که اومن منتخب ما از این برنامه پرورشی شد.
باید بدانید که تانیانا و پرادا خواهر هستند و پدر آنها قهرمان اول دنیا گری است و از مادر متفاوت هستند.
تانیانا از سمت مادرش پولا، نوه قهرمان سوم دنیا نگوس است و پرادا از سمت مادرش وگاس، نوه قهرمان اول دنیا فولز است و این برای برنامه های آتی ما فوق العاده است. دو خواهر که از خط مادرشان یکی کوانتومی و یکی کویینی است.
پس لایکن و اومن دو پسر خاله هستند، در ادامه ما برنانه پرورش لایکن و مرسدس سونن گیس هوف، دختر بیست و یکمین سگ عالی دنیا گرین که دختر عموی تنی مادرش تانیانا است را انجام دادیم که نسل اس نتیجه آن شد و سیدنی منتخب ما از این نسل شد.
و قسمت جالب اینجاست که برنامه پرورش بعدی در ادامه پرورش علمی از این مسیر، ترکیب اومن و سیدنی بود، مادر اومن و سیدنی دختر عموی تنی هم هستند، پدر سینی هم پسر خاله اومن هست.
کارمن کاسپین Carmen von Caspian منتخب ما از این نسل است.